Logo Gminy Wąsewo

Zapraszamy na szkolenie „KSeF w praktyce”

Ocena 0/5

Zapraszamy na szkolenie „KSeF w praktyce”

Od 1 kwietnia 2026 r. większość przedsiębiorców  została objęta obowiązkiem korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Pojawiły się pierwsze pytania dotyczące użytkowania Krajowego Systemu e-Faktur w praktyce. Aby rozwiać Państwa wątpliwości Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „KSeF w praktyce”.

Podczas spotkania:

- pokażemy, jak korzystać z systemu w praktyce, 
- przedstawimy bezpłatne narzędzia KSeF, 
- odpowiemy na nurtujące Państwa pytania dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur. 
 Termin: 20 maja 2026 r.
Godzina: 10:00–12:00
Miejsce: Urząd Skarbowy w Ostrowi Mazowieckiej

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, księgowych oraz innych zainteresowanych tematyką KSeF.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności