Zapraszamy na szkolenie „KSeF w praktyce”

Zapraszamy na szkolenie „KSeF w praktyce”
Od 1 kwietnia 2026 r. większość przedsiębiorców została objęta obowiązkiem korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Pojawiły się pierwsze pytania dotyczące użytkowania Krajowego Systemu e-Faktur w praktyce. Aby rozwiać Państwa wątpliwości Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „KSeF w praktyce”.
Podczas spotkania:
- pokażemy, jak korzystać z systemu w praktyce,
- przedstawimy bezpłatne narzędzia KSeF,
- odpowiemy na nurtujące Państwa pytania dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur.
Termin: 20 maja 2026 r.
Godzina: 10:00–12:00
Miejsce: Urząd Skarbowy w Ostrowi Mazowieckiej
Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, księgowych oraz innych zainteresowanych tematyką KSeF.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!