KSeF dla branży. Urząd Skarbowy w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na cykl szkoleń

Przedsiębiorcy z powiatu ostrowskiego otrzymają wsparcie wdrożeniowe w zakresie Krajowego Systemu e-Faktur.
Naczelnik lokalnego Urzędu Skarbowego ogłosił harmonogram kwietniowych spotkań, które pomogą dopasować nowe przepisy do specyfiki konkretnych branż, w tym rolnictwa i handlu internetowego.
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w nadchodzących sesjach.
Spotkania w siedzibie urzędu zaplanowano w godz. 10:00-12:00, co pozwala na bezpośrednią wymianę doświadczeń z ekspertami skarbowymi.
Harmonogram szkoleń w ostrowskim urzędzie obejmuje trzy terminy w kwietniu 2026, dedykowane konkretnym grupom odbiorców.
Cykl rozpocznie się 15 kwietnia spotkaniem dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz ogrodów działkowych.
Tydzień później, 22 kwietnia, eksperci odpowiedzą na pytania rolników i producentów rolnych, natomiast 29 kwietnia odbędzie się sesja poświęcona wyzwaniom, z jakimi mierzą się przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż na portalach internetowych.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!