Logo Gminy Wąsewo

Komunikat do mieszkańców Gminy Wąsewo o planowanym uruchomieniu syren alarmowych

Ocena 0/5

We wtorek 1 sierpnia – w 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na terenie Gminy Wąsewo nastąpi uruchomienie syren alarmowych.

W ten tradycyjny sposób symbolicznie zostanie uczczona pamięć poległych i zamordowanych w czasie Powstania Warszawskiego.

Syreny alarmowe będą włączone o godzinie 17:00. Emitowany zostanie jednominutowy, ciągły sygnał dźwiękowy. 

Uruchomienie syren będzie przeprowadzone w trybie treningowym.

 

 

syrena_alarmowa_Gmina_Wąsewo_2 

 
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności